ugg soldes moncler homme canada goose prix parajumpers femme occasion barbour veste parajumpers soldes parajumpers gobi occasion moncler prix barbour soldes parajumpers gobi moncler pas cher moncler femme parajumpers liege parajumpers occasion ugg bebe moncler soldes doudoune canada goose canada goose homme timberland boots

Personal

Vi gör billivet enklare

Administrativ personal

Våran administrativa personal är dom första som hjälper dig när du kommer till oss, och även din kontakt medans bilen är på verkstaden.

Andreas Roos

Delägare/Kundmottagare/tekniker

 andreas@twinstrading.se

Daniel Roos

Delägare/Kundmottagare/tekniker

 daniel@twinstrading.se

Mikael Jokela

Kundmottagare

 mikael@twinstrading.se

Mekaniker

Våra professionella mekaniker är dom som ser till att din bil blir korrekt omhändertagen, oavsett om det gäller service eller reparation.

Nils Hedlund

Tekniker

 nils@twinstrading.se

Martin Eriksson

Tekniker

 martin@twinstrading.se

Fredrik Andersson

Tekniker

 fredrik@twinstrading.se

Sebastian Jakobsson

Tekniker

 sebastian@twinstrading.se